Poradenstvo ohľadom košikárstva, prútia a prútených stavieb

Expertné košikárske poradenstvo

Na svojich stránkach poskytujem veľké množstvo cenných, dlhé roky zbieraných informácií a poskytujem ich zadarmo. Aj na žiadosti o drobné rady rád odpoviem, či už mailom alebo telefonicky.

Ak však ide o rozsiahlejšie poradenstvo týkajúce sa technológie pletenia, pestovania a prípravy prútia, podnikateľských zámerov a podobne, ktoré si odo mňa vyžaduje viac času, alebo sa dokonca na zodpovedanie musím pripravovať, tak takéto rozsiahlejšie rady poskytujem za finančnú protihodnotu.

Na to aby som vedel kompetentne zodpovedať na rôzne otázky súvisiace s vŕbovým prútím, jeho pestovaním a spracovaním, pletením košíkov či stavieb, som zbieral skúsenosti celé desaťročia, preto za ne očakávam nejakú protihodnotu, nie veľkú, vzhľadom na to, aké cenné informácie vám odovzdám a ako dlho by ste ich inak zháňali.

Cenník poradenských služieb

Poradenstvo, ktoré sa vmestí rozsahom do pol hodiny môjho času poskytnem za 49€. Každá ďalšia polhodina by potom bola za 20€.

Pri osobnom poradenstve je platba v hotovosti. Pri telefonickom alebo e-mailovom poradenstve by bola platba vopred na účet.

Ak máte záujem o takéto poradenstvo, napíšte mi zhruba o čo ide, a ja sa Vám ozvem.

Predbežná požiadavka na poradenstvo